Personāls

Aleksandrs Kvjatkovskis
Terapeits, ķirurgs, protēzists

Pacienta zobu saglabāšana – zobārsta pirmais un pamata uzdevums. Diemžēl dažreiz saglabāt zobu nav iespējams dažādu iemeslu dēļ. Ja jums ir nepieciešams izņemt sarežģītu zobu vai jūs gribat aizvietot trūkstošo zobu ar implantācijas palīdzību – ārsts varēs jums palīdzēt praktiski jebkurā situācijā.

Sergejs Kvjatkovskis
Terapeits, zobu protēzists

Klīnikas dibinātājs dr.Kvjatkovskis strādā par zobārstu jau 30 gadus. Bagātīga pieredze ļauj viņam darīt visu iespējamo, lai glābtu jūsu zobus. Zobu tehniķa izglītība un liela pieredze palīdz ārstam atrast risinājumus jebkuras sarežģītības pakāpes zobu protezēšanas gadījumā.

Valentīna Ševkunova
Zobu higiēniste

Mutes dobuma higiēnai ir svarīga loma jūsu zobu un smaganu veselības saglabāšanā. Regulāra zobakmens un mīkstā zobu aplikuma noņemšana – procedūra, kura ir nepieciešama praktiski katram pacientam. Tomēr nepietiek tikai ar to, ka tiek noņemts zobakmens. Pēc tam zobi tiek tīrīti ar sodas strūklu, tiek pulēti zobu kakliņi, kā arī zobi tiek pārklāti ar fluora aplikāciju. Bet galveinais ir iemācīt pacientam pareizi kopt zobus, lai nepieļautu vai apturētu parodontīta veidošanos.